Proč folie právě od nás?

 

V roce 2001 jsme prošli náročným školením na montáž automobilových okenních folií zn. Bruxsafol a po obdržení certifikátu jsme se stali autorizovaným montážním střediskem.

Od této doby jsme polepili téměř dva tisíce automobilů.

Montáž provádíme bez vyslívání a jakékoliv demontáže čalounění, zadní okno v 99% z jednoho kusu folie. Bez rozdílu na hodnotu automobilu se vždy snažíme o dosažení co nejlepšího výsledku.

Námi instalované folie jsou samozřejmě vybaveny atestačními štítky a osvědčením o technické způsobilosti, homologovány v zemích EU a schváleny pro provoz v ČR.

 

S potahovými foliemi jsme experimentovali již v roce 2003. Bylo to v době, kdy téměř nikdo v ČR neměl ani tušení, že něco takového vůbec existuje.

V roce 2005 jsme absolvovali školení v Německu. Zde již měli bohaté zkušenosti hlavně z polepů taxíků do odstínu "slonové kosti". Jednalo se o značku folií KPMF, které jsme dodnes zůstali věrni.

 

V posledních letech též využíváme fólie od belgické firmy GrafiWrap, Fólie GrafiWrap jsou prezentovány v široké nabídce, solidních cenách a výborné kvalitě.

 

Jsme velmi potěšeni zjištěními, že se k nám  spokojení zákazníci nejen opakovaně vrací, ale naši práci doporučují i svým známým. Okenní fólie Bruxsafol jsou materiálem špičkové kvality pro maximální nároky.

Jsou vyráběné americkou korporací BEKAERT SPECIALTY FILMS, LLC a pro evropský trh distribuovány právě pod značkou BRUXSAFOL.

 

BEKAERT/SFI byla vždy známa jako vedoucí společnost na trhu fólií a inovátor v oblasti technologií. Společnost přišla jako první s technologií sputterované fólie, která je nyní preferována i ostatními výrobci v oblasti metalizování.

Jedním ze strategických rozdílů v přístupu BEKAERT/SFI k mezinárodním trhům je nevyrábět speciální exportní fólie nízké úrovně pro zámořské, např. východoevropské, trhy. Naprosto všechny produkty exportované BEKAERT/SFI do ČR jsou fólie nejvyšší technologické a materiálové úrovně, stejně tak jako fólie nabízené např. v severní Americe, nebo západní Evropě.

 

O nejvyšší úrovni technologie výroby BEKAERT/SFI svědčí i prestižní ocenění za průmyslový pokrok - cena za technologii roku od AIMCAL (Association of Industrial Metallizers Coaters and Laminators). 

 

BEKAERT/SFI je s necelými 30% pokrytí trhu vedoucí společností v oblasti okenních fólií a realizovala řadu prestižních zakázek po celém světě. BEKAERT/SFI je držitelem certifikátů ISO 9001 a ISO 9002. BEKAERT/SFI je členem International Window Film Association.

Fólie Bruxsafol byly původně vyvinuty v rámci kosmického programu NASA. Díky vynikajícím vlastnostem se rychle rozšířilo jejich využití v civilním sektoru. Fólie Bruxsafol nepodléhají povětrnostním vlivům, nedochází ke změnám jejich barvy, ani vzniku tzv. "map".

Fólie jsou přirozenou ochranou proti střepinám, protože úlomky skla v případě rozbití zůstávají na fólii.

Další výhodou fólií v případě poškození skla je snadná výměna bez problému s výběrem barvy nebo odstínu. Základní typy fólií Bruxsafol jsou už několik let vyráběny ve stejných barvách.

Barevné odstíny jsou dány druhem použitého kovu (hliník, měď, ocel, titan), který je nanášen výhradně metodou sputteringu. Na rozdíl od běžných fólií, metoda zajišťuje rovnoměrné pokrytí kovem, barevnou stabilitu a transparentnost, fólie se nerozvrstvují a neoxidují.

Design Downloaded from free Joomla templates | free website templates | Free Wallpapers HD